Misyonumuz

Güzel konuşan, güzel enstrüman çalan, güzel şarkı söyleyen, güzel resim çizen kişiler herkesi etkiler. Bu etkileşim insan ruhunda huzuru ve sukûneti barındırır. Ayrıca kişiler müziğe ya da resme yönlendiğinde ruhundaki ve davranışındaki olumlu değişimi görmek insanı mutlu kılar. Bütün bunlarda müzik ve resim eğitiminden geçer.Kursiyerlerimize bir sanatçıda olması gereken yaratıcı zekâyı kazandırarak, onların fark yaratan ve tercih edilen isimler olmalarını öngörmekteyiz.Bizler  ilk şubemiz olan Armoni Sanat Çapa'yı 2011 yılının Ekim ayında İstanbul Çapa'da yaşamlarında sanat olan, sanatı kendilerine amaç edinmek isteyenleri hayal ederek kurduk. Her biri alanında uzman eğitmenlerin bir araya gelmesiyle oluşan kadromuz, her yaş grubundan katılımcıyla akademik düzeyde müzik ve resim çalışmaları yapmaktadır.

Genişleyen eğitim ve kursiyer kadromuz ile 2013 Ağustos ayında 2. şubemiz olan Armoni Sanat Fındıkzade'yi de açarak, kaliteli ve disiplinli eğitim anlayışını daha geniş kitlelere ulaştırabilmek adına bir adım daha atmış bulunmaktadır.

ARMONİ SANAT'taki eğitim anlayışımız, müzik ve resim eğitimlerimizde doğru bir teknik metodla bireyleri profesyonel anlamda sıfır noktasında kabul ederek doğru görmeyi, algılamayı, sanatsal düşünmeyi, yorumlamayı, hatta doğru aktarmayı bile öğrenebilecekleri bir eğitim programı uygulanır. Bu yöntemi izleyerek teorik bilgilerle de desteklenmiş bir hazırlık süreci sonunda enstrümanda doğru çalma, resimde ise doğru çizim bilgisi verilerek öğrenciyi hedefe  ulaştırmak asıl hedeftir.

Eğitimler kişinin ve eğitmenin isteğine göre, bireysel ya da gruplarla gerçekleştirilmek üzere planlanmış, süre tamamlandığında öğrencinin eğitimiyle ilgili yeterlilik düzeyine ulaşması hedeflenmiştir. Çalışma saatleri bireysel derslerde öğrenci ve eğitmene uygun gün ve saatlerde, gruplarda ise gruba katılan tüm öğrencilere uygun ortak gün ve saatlerde dersler yapılmaktadır.

Merkezimiz alanında en gelişmiş teknolojilerle kursiyerlerine hizmet sunarken, aynı zamanda Türkiye’nin en çok aranan ve tercih edilen sanat merkezi olmayı kendine ilke kabul edip, emsallerine örnek olmayı hedeflemektedir.

Çapa Armoni Sanat merkezi olarak hayallerinizi gerçekleştirmeye talibiz.