BAŞARIMIZ:

1. Yılımızda tam 3 öğrencimizi konservatuvarı kazandırmış olmamız başarımızın ana göstergesi. Ayrıca 2. ve 3. yılımıza girerken bir çok öğrencimizin kazanmış olması, eğitim ve kursiyer sayımızdaki artış sebebiyle 2. şubemiz olanan ARMONİ FINDIKZADE'yi Ağustos 2013'te hizmetinize sunmamız.

KALİTELİ EĞİTİM KADROMUZ:

Her biri dalında uzman, bölümünden mezun eğitmenlerin öğrencinin seviyesine ve psikolojisine uygun doğru doğru bir yaklaşımla eğitim vermesi.

KALİTELİ BİR EĞİTİM ORTAMI:

1- Derslerin konforlu sınıflarda ve ihtiyaçların tümünü karşılar nitelikte olması.

2- Ders saatlerinin imkânlar dahilinde öğrenciye uygun gün ve saatlerde veriliyor olması.

3- Öğrencilerin üflemeli sazlar haricindeki sazları yanlarında taşımak zorunda olmaması

ARMONİ SANAT'A GÜVEN:

1- Doğru, disiplinli, öğrencinin eksiklerini tespit edip, bu eksikler üzerinde yoğun ve disiplinli çalışarak öğrenciyi gereken hedefe ulaştırmak ana hedefimizdir.

2- Ders ücretlerinin genel piyasa değerlerinin çok altında olması.

3- Sözleşme, senet, kredi kartından dönemlik peşin ödemeler gibi uygulamaların olmamasıdır.

4- Öğrencilerin enstrüman seçimlerine de ARMONİ SANAT olarak da yardımcı olmaktayız. Öğrencilerin boyu, kilosu, parmak ve el yapısına uygun, kaliteli ağaç yapımı, sesleri ve tonları son derece düzgün, enstrümanın burgularının problemsiz, akort problemi yaşamayacakları ensrümanları eğitmenlerimiz ile birlikte seçimlerine yardımcı oluyoruz. Sanat merkezimize başlayan bir çok öğrencimize toplu enstrüman temini yapıldığından dolayı da, bütçelerine uygun fiyatlarda kaliteli enstrümanlar temin etmekteyiz.