İngilizce Kursu

İngilizce dil kursu eğitimlerimiz en mükemmel şekilde sizler için çapa armoni sanat merkezinde sizler için sunuluyor.İngilizce yabancı dil eğitimini profesyonel şekilde almak isteyenleri kursumuza davet ediyoruz.

YAŞ ve SEVİYEYE UYGUN DİL EĞİTİMİ:

Kursumuzda İngilizce dil eğitimi başlangıç seviyesinden temel baz alınarak verilmektedir. Belli seviyedeki öğrenciler için ise, eğitmenlerimiz her öğrencinin yaş ve seviyesine uygun seviyelerin belirlenmesi sonrasında eğitim vermektedirler.

İngilizce Dil Eğitimi Çocuklara ve yetişkinlere göre grup ve birebir olarak verilmektedir. Çapa Armoni’de yabancı dil, görsel, işitsel ve bedensel metodlarla desteklenerek iletişim odaklı yaklaşımla kalıcı hale getiriliyor. VAK (Visual-Auditory-Kinesthetic) kendini sözlü ve yazılı ifade edebilme, duyduğunu–okuduğunu anlama, akıcı ve anlaşılır konuşma yabancı dilde öğrencilerimize kazandırdığımız temel özelliklerdir. Kursumuz İngilizce öğretiminde ORTAK AVRUPA DİL ÖĞRETİM ÇERÇEVE PLANI’nı (COMMON EUROPEAN FRAMEWORK FOR LANGUAGE LEARNING) esas almakta, en son ve etkili yöntem olarak İletişimsel Yöntem (Communicative Approach) kullanılmaktadır.

5 YAŞ DİL EĞİTİMİ:

Okulumuzda İngilizce dil öğretimi 5 yaşında başlamaktadır. Bu yaş grubunda en önemli amacımız, başka bir yabancı dili sevdirmek ve İngilizceyi çocuklar için ders gibi değil de oyun gibi öğretmektir. Bu doğrultuda diyaloglar, hikayeler, şarkılar ve resimlerle zenginleştirilen derslerimiz öğrencilerin zeka gereksinimlerini dikkate alarak öğrenmeyi kolaylaştırmaktadır. Hedefimiz sınıf içi uygulamaları ve ders içi etkinlikleri öğrencilerin yabancı dili kullanacakları sosyal ortamları gerçekçi olarak yaratmaktır.